axa ubezpieczenie do wizy karty pobytu

Medyczne Centrum Pomocy Assistance 24/7
+48 22 575 9848

 • To jest numer alarmowy dla osób objętych ubezpieczeniem. Zadzwoń, gdy chcesz uzyskać pomoc medyczną.
 • Skontaktuj się niezwłocznie w celu uzyskania natychmiastowej pomocy - zanim podejmiesz działania "na własną rękę". Nie później niż w ciągu 48h od zdarzenia.
 • Bądź gotowy, żeby:
  1. określić jakiej pomocy potrzebujesz i gdzie jesteś
  2. przekazać wszelkie niezbędne informacje potrzebne do uzyskania pomocy, w szczególności numer polisy, datę urodzenia, imię i nazwisko
  3. wyjaśnić szczegóły zdarzenia, w szczególności jego przebieg, miejsce i czas
  4. przekazać numer do kontaktu i współpracować z konsultantami Medycznego Centrum Pomocy Assistance.
 • Ten numer telefonu znajduje się również na polisie ubezpieczeniowej.
 • Medyczne Centrum Pomocy AXA działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Obsługa w języku polskim, angielskim, rosyjskim.

Kup

Ile kosztuje ubezpieczenie Schengen?

Obowiązkowe
do wizy Schengen

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego (nr 810/2009) nakłada obowiązek posiadania podróżnego ubezpieczenia medycznego na wszystkich cudzoziemców spoza Strefy Schengen i Unii Europejskiej. Wszyscy posiadacze wizy Schengen i karty pobytu muszą posiadać ubezpieczenie zdrowotne podróżując do Polski i po Europie.

60 000 EUR
na koszty leczenia

Koszty leczenia pokrywane są bezpośrednio w razie leczenia nagłych zachorowań lub po wypadkach. Brak udziału własnego. Szeroki zakres świadczeń: pomoc stomatologiczna (aż do 200 EUR), transport medyczny i repatriacja, natychmiastowa pomoc lekarska, pobyt w szpitalu, wizyty lekarskie, assistance oraz inne.

27 krajów
Strefy Schengen

Ubezpieczenie dla każdego: turystów, osób pracujących, studentów ważne w całej Strefie Schengen. 27 europejskich krajów w ramach jednej polisy. Dla podróżujących z wizą oraz bez wizy. Kup online medyczne ubezpieczenie podróżne od 1 miesiąca do 3 lat. Zapłać szybkim lub zwykłym przelewem lub kartą debetową/kredytową.

100% zwrot składki
w razie odmowy wydania wizy

Otrzymasz zwrot składki w pełnej wysokości w przypadku nieotrzymania wizy. Jeżeli zrezygnujesz z ochrony przed rozpoczęciem ubezpieczenia, to składka wraca na Twoje konto do 14 dni, bez dodatkowy opłat. Możesz także zrezygnować z ubezpieczenia dla cudzoziemców w trakcie jego trwania.

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie?

Napisz do nas. Otrzymasz szybką i rzetelną informację od naszego zespołu.