Informacje o Visa Insurance

VISA INSURANCE powstała w 2016 roku w celu oferowania optymalnych ubezpieczeń do wniosków o wizę czy pozwolenia na pobyt tymczasowy. Nasza oferta skierowana jest głównie do obcokrajowców, ale także do osób na stałe mieszkających poza granicami swojego kraju. Właścicielem VISA INSURANCE jest dystrybutor ubezpieczeniowy firma INS Global Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością założona w Warszawie, specjalizująca się w dostarczaniu dedykowanych ubezpieczeń osobowych, między innymi dla Klientów naszych partnerów, którymi są: agenci wizowi, firmy pośrednictwa pracy, uczenie wyższe, organizatorzy programów międzynarodowych. W ramach VISA INSURANCE ubezpieczamy pracowników, studentów, turystów i osoby odwiedzające, osoby prowadzące działalność binzesową, sportową lub artystyczną, freelancerów oraz naukowców.

O ubezpieczycielu
logo

VISA INSURANCE w liczbach

0

rok powstania

0

+
lat doświadczenia

0

 tys. +
zadowolonych klientów
team

Poznaj nasz zespół

VISA INSURANCE to przede wszystkim zespół doświadczonych ekspertów, którzy specjalizują się w dostarczaniu rozwiązań ubezpieczeniowych do wizy lub pozwolenia na pobyt, zaprojektowanych z myślą o cudzoziemcach oraz osobach na stałe mieszkających poza granicami kraju.

Profesjonalizm

Posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności

Szybkość

Natychmiast zajmiemy się Twoją sprawą

Pewność

Z nami otrzymasz to czego potrzebujesz

Doświadczenie

Naszym Klientom pomagamy już ponad 8 lat

Poszerz swoją ofertę...

Na czym polega nasz program współpracy?

Zachęcamy do dołączenia do naszego programu partnerskiego. Wspólnie możemy zaoferować Twoim Klientom produkty ubezpieczeniowe najwyższej jakości, jednocześnie rozwijając Twój biznes. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Z kim współpracujemy?

Nasz program kierujemy do instytucji i firm, które chcą poszerzyć swoją ofertę o dedykowane ubezpieczenia dla cudzoziemców, budując silniejsze relacje ze swoimi Klientami. Zapewniamy wsparcie informacyjne i marketingowe, dążymy aby nasza współpraca była jak najprostsza i najbardziej efektywna dla wszystkich stron.

Jak zostać naszym partnerem?

Rozpoczęcie współpracy z nami jest proste: wystarczy skontaktować się z naszym działem współpracy, aby omówić szczegóły i zaplanować kolejne kroki. Nasi eksperci są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc w integracji naszych produktów z Twoją ofertą.

Pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Nasz zespół ekspertów jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tak szybko jak to możliwe!

Wyślij wiadomość