axa ubezpieczenie dla cudzoziemców

Organizacja pomocy medycznej
+48 22 575 9848

  • AXA Assistance organizuje bezgotówkową pomoc medyczną lub bezpośrednie pokrycie kosztów z placówką medyczną.
  • Zadzwoń wtedy, gdy chcesz zgłosić szkodę lub uzyskać informację o zwrocie kosztów za leczenie. Zadzwoń jeśli jesteś ubezpieczony.
  • Dzwoniąc pod numer AXA Assistance możesz potwierdzić swoją ochronę ubezpieczeniową.
  • Konsultant AXA Assistance może poprosić Cię o wypełnienie dokumentu 'Zgłoszenia szkody' (załączony poniżej).
  • Ten numer telefonu widnieje również na dokumentach ubezpieczenia (polisie i karcie assistance).
  • Centrum Alarmowe AXA Assistance przyjmuje zgłoszenia 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. W wielu językach: angielskim, rosyjskim, niemieckim i polskim.

Ile kosztuje ubezpieczenie Schengen?

Obowiązkowe
do wizy Schengen

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego (nr 810/2009) nakłada obowiązek posiadania podróżnego ubezpieczenia medycznego na wszystkich cudzoziemców spoza Strefy Schengen i Unii Europejskiej. Wszyscy posiadacze wizy Schengen i karty pobytu muszą posiadać ubezpieczenie zdrowotne podróżując do Polski i po Europie.

60 000 EUR
na koszty leczenia

Koszty leczenia pokrywane są bezpośrednio w razie leczenia nagłych zachorowań lub po wypadkach. Brak udziału własnego. Szeroki zakres świadczeń: pomoc stomatologiczna (aż do 200 EUR), transport medyczny i repatriacja, natychmiastowa pomoc lekarska, pobyt w szpitalu, wizyty lekarskie, assistance oraz inne.

27 krajów
Strefy Schengen

Ubezpieczenie dla każdego: turystów, osób pracujących, studentów ważne w całej Strefie Schengen. 27 europejskich krajów w ramach jednej polisy. Dla podróżujących z wizą oraz bez wizy. Kup online medyczne ubezpieczenie podróżne od 1 miesiąca do 3 lat. Zapłać szybkim lub zwykłym przelewem lub kartą debetową/kredytową.

100% zwrot składki
w razie odmowy wydania wizy

Otrzymasz zwrot składki w pełnej wysokości w przypadku nieotrzymania wizy. Jeżeli zrezygnujesz z ochrony przed rozpoczęciem ubezpieczenia, to składka wraca na Twoje konto do 14 dni, bez dodatkowy opłat. Możesz także zrezygnować z ubezpieczenia dla cudzoziemców w trakcie jego trwania.

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie?

Napisz do nas. Otrzymasz szybką i rzetelną informację od naszego zespołu.