Amatorskie dyscypliny sportowe objęte ubezpieczeniem

Tylko sporty ekstremalne i wysokiego ryzyka - wyłączone

Ubezpieczenie zdrowotne dla cudzoziemców do wizy Schengen i karty pobytu, które proponujemy, pokrywa koszty leczenia po wypadkach, które wydarzyły się podczas amatorskiego uprawiania sportów. Poniżej znajdziesz listę tylko niektórych amatorskich dyscyplin sportowych, które bez dodatkowej dopłaty są objęte ochroną ubezpieczeniową:

bieganie narciarstwo fitness & bodybuilding
gra w golfa jazda konna jazda na rowerze
MTB jazda na łyżwach nurkowanie (do 10m)
piłka nożna koszykówka piłka ręczna
pływanie rafting (WW1) siatkówka
trekking (do 3000m) tenis squash
narty wodne snorkelling snowboarding

...i wiele innych dyscyplin sportowych.

Kup

Ile kosztuje ubezpieczenie Schengen?

Obowiązkowe
do wizy Schengen

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego (nr 810/2009) nakłada obowiązek posiadania podróżnego ubezpieczenia medycznego na wszystkich cudzoziemców spoza Strefy Schengen i Unii Europejskiej. Wszyscy posiadacze wizy Schengen i karty pobytu muszą posiadać ubezpieczenie zdrowotne podróżując do Polski i po Europie.

60 000 EUR
na koszty leczenia

Koszty leczenia pokrywane są bezpośrednio w razie leczenia nagłych zachorowań lub po wypadkach. Brak udziału własnego. Szeroki zakres świadczeń: pomoc stomatologiczna (aż do 200 EUR), transport medyczny i repatriacja, natychmiastowa pomoc lekarska, pobyt w szpitalu, wizyty lekarskie, assistance oraz inne.

27 krajów
Strefy Schengen

Ubezpieczenie dla każdego: turystów, osób pracujących, studentów ważne w całej Strefie Schengen. 27 europejskich krajów w ramach jednej polisy. Dla podróżujących z wizą oraz bez wizy. Kup online medyczne ubezpieczenie podróżne od 1 miesiąca do 3 lat. Zapłać szybkim lub zwykłym przelewem lub kartą debetową/kredytową.

100% zwrot składki
w razie odmowy wydania wizy

Otrzymasz zwrot składki w pełnej wysokości w przypadku nieotrzymania wizy. Jeżeli zrezygnujesz z ochrony przed rozpoczęciem ubezpieczenia, to składka wraca na Twoje konto do 14 dni, bez dodatkowy opłat. Możesz także zrezygnować z ubezpieczenia dla cudzoziemców w trakcie jego trwania.

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie?

Napisz do nas. Otrzymasz szybką i rzetelną informację od naszego zespołu.